Sosyal Sorumluluk ve Çevre
Çevre Politikaları
50050 Projesi
Beypazarı Evleri
Sosyal Sorumluluk ve Çevre > 50050 Projesi
Ciner Grubu'nun vizyonu içinde ifadesini bulan; "50 BİN 50", yani "50 bin kişilik iş gücüne ulaşılması ile 50 eğitim kurumu inşası ve Milli Eğitim'e devri" hedefi çerçevesinde, sayıları her yıl artan modern eğitim kurumları inşa ettirilerek, Türk Milli Eğitimi'nin hizmetine sunulmaktadır.

MİLLİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNE DESTEK

Ciner Grubu, vizyonu ve misyonları gereği ülkemiz ekonomisine katkılarını her geçen gün artan yatırımları ile sağlayıp istihdam ettiği personel sayısını sürekli artırırken, bir taraftan da özellikle başta eğitim olmak üzere ülkemizin sosyal ve kültürel gelişimine de katkılarını sürdürmektedir.

TOPLUMSAL SORUMLULUK PROJELERİ

Bingöl depreminde hasar gören Çeltiksuyu Yatılı Bölge İlköğretim Okulu'nun 101 öğrencisine, Grup şirketlerimizden Havaş'ın da girişimi ve sponsorluğuyla İstanbul/Maslak'ta bulunan Darüşşafaka okullarında eğitim ve rehabilitasyon programı uygulanmış ve öğretim yılı sonunda tekrar ailelerinin yanına gönderilmişlerdir.

EĞİTİM KURUMLARI İNŞAATLARI

Tamamen gönüllü katkılarımızla yapılan ve 9 adedi tamamlanarak Milli Eğitim Bakanlığı'mıza teslim edilen eğitim kurumlarımıza öğrencilerin eğitimi için gerekli tüm ihtiyaçlar karşılanmış, Milli Eğitim Bakanlığı'mızın projelerine uygun örnek ve modern eğitim tesisleri kurulmuştur.

Hedefimiz; bu eğitim kurumlarımızın sayısını tüm yurt sathında artırarak devam ettirmek ve 50 adet eğitim kurumu inşasını tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı'mıza ve öğrencilerimize hediye etmektir.

BURSLAR

Ciner Grubu, Türk Silahlı Kuvvetleri ve İçişleri Bakanlığı'nın, şehit olan personelinin eğitim gören çocuklarına, bu kurumlarımızla koordineli olarak burs vermektedir. Halen toplam 100 şehit ailesinin çocuklarına, eğitim gördükleri okullarının seviyesine göre verilen bu burslar, onların eğitimleri tamamlanıncaya kadar sürdürülecek, mezun olanların yerine yeni öğrencilere burs verilmesine devam edilecektir.
İnsan Kaynakları | İletişim | English
©1978-2013 Ciner Grubu. Her hakkı saklıdır.